Wystawa “Świat ze śmieci”

Wystawa “Świat ze śmieci” (Exhibition ” World of trash”)

Wernisaż wystawy na poznańskim squacie Rozbrat: wernisaż fotografii zaśmieconego świata, wysypiska azji, odpady bogatych, śmieciarze afryki. chaos, konsumpcja, resztki… W programie takze projekcja filmu “ Śmieciarze z Kairu”, poczęstunek oraz koncert Calm the Fire & Cast in Iron (HC). Po koncercie POTAŃCÓWKA (Boogie Woogie & mgr Burza).

Autor: Światosław Wojtkowiak, urodzony w 1979 roku w Poznaniu. Fotograf, podróżnik i tłumacz kultur. Eksploruje światy cyganów, szaleńców, włóczęgów, nomadów, pijaków i świętych. Lubi brud i chaos, w świecie rozwiniętym najbardziej ceni pieniądze, które lubi wydawać u biednych, ale szczęśliwych ludzi. Jednym z jego długoterminowych projektów jest mistycyzm, ekstatyczne kulty i ruchy społeczne.

Eksploracje świata zaczął na dobre po studiach i zaprowadziła go ona w ciągu ostatnich kilkunastu lat na karuzelę kontynentów, krajów, kultur. Laureat Grand Prix konkursu foto National Geographic, publikował w Newsweeku, CNN Traveller, National Geographic Traveler i kilkudziesięciu innych magazynach. Ma na koncie kilkanaście wystaw indywidualnych i zbiorowych, a wśród klientów: FAO, MTV, UNICEF, ADRA.

PORTFOLIO : www.swiatoslaw.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: